WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
👴 81. Metabolizm spowalnia wraz z wiekiem? Tak, ale...
Opis odcinka:

Często słyszy się, że w pewnym wieku jest trudniej schudnąć, bo metabolizm jest wolniejszy niż w młodszym wieku. Faktem jest zarówno to, że młodym łatwiej schudnąć, jak i to, że metabolizm zwalnia wraz z wiekiem, ale skala tego zjawiska jest...niewielka. Pokuszę się wręcz o stwierdzenie, że niezauważalna. Zdziwiony? Po przesłuchaniu podcastów na pewno wszystko się rozjaśni.

Materiały do odcinka:
Kalkulator DIETY: https://swiadomytrening.pl/kalkulatorDiety
Określ swój PAL (współczynnik aktywności fizycznej): https://swiadomytrening.pl/pal
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 odchudzanie, metabolizm, dieta, odżywianie, wiek, czy metabolizm zwalnia wraz z wiekiem, jak obliczyć PPM, jak obliczyć metabolizm, jak obliczyć przemiane materii, kalorie, jak schudnąć, bilans kaloryczny, aktywność fizyczna