WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📈 76. Poziom zaawansowania w treningu siłowym - możesz trenować 10 lat i być początkującym
Opis odcinka:

No ale jak, serio - 10 lat i początkujący? Jak najbardziej, zdarza się to częściej niż może się wydawać, ponieważ poziom zaawansowania nie do końca zależy od stażu. Oczywiście - przy pewnych założeniach może staż i poziom zaawansowania używać zamiennie, ale nie zawsze! O tych założeniach, bardziej obiektywnych parametrach poziomu zaawansowania (moim zdaniem), celach każdego poziomu oraz o tym, kiedy najbardziej potrzebujesz pomocy trenera porozmawiamy w dzisiejszym odcinku!

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening siłowy, poziom zaawansowania, siłownia, początkujący, trener, trener personalny, kiedy korzystać z usług trenera, konsultacja, ćwiczenia, trening, siłownia, technika ćwiczeń, progres, progresja,