WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💊 28. Czym kierować się przy doborze suplementów? Dlaczego polecam firmę KFD?
Opis odcinka:

Wiesz, że suplementy diety z prawnego punktu widzenia są po prostu żywnością? Zawsze porównuję je do pomidorów w warzywniaku i to porównanie wcale nie jest tak abstrakcyjne jakby się mogło wydawać. Aby rozpocząć dystrybucję suplementu wystarczy...wypełnić wniosek. Serio, też możesz produkować własne suplementy.

Dobór firmy suplementacyjnej jest zatem niejako kwestią zaufania. Jak takie firmy sprawdzać? Na co zwrócić uwagę w przypadku już konkretnych produktów? O tym wszystkim w dzisiejszym odcinku!

Jak widzisz w tytule - opowiem także jak o tym dlaczego pytany o polecajkę w kwestii suplementów zawsze polecam firmę KFD. Ten odcinek miał być w sumie tylko o tym, ale pomyślałem, że warto wskazać także konkretne wyznaczniki, które sprawiły, że wybieram produkty tej firmy, a nie innej. Tym sposobem opowiem zarówno o doborze suplementów, jak i o KFD :)

Materiały do odcinka:
Linki:
Podcast nr 8 o obowiązkowych suplementach - https://www.swiadomytrening.pl/p8
Wyszukiwarka suplementów - https://powiadomienia.gis.gov.pl/
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 KFD, KFD opinie, suplementy, suplementy diety, suplementy witaminowe, zdrowe nawyki żywieniowe, obowiązkowe suplementy, czym się kierować przy wyborze suplementów diety, wybór suplementów diety, witaminy i minerały, odżywki dla sportowców, najlepsze suplementy, co przyjmować,