WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💊 120. NAC - suplement, za który podziękujesz mi w Nowy Rok i po każdej imprezie
Opis odcinka:

Czy istnieje suplement, który skutecznie pomoże uporać się z kacem? Cóż, najlepszy i jedyny skuteczny sposób to nie pic. Faktem jest jednak, że NAC będzie w tej kwestii pomocny. Nie bez przyczyny publikuję ten odcinek na niedługo przed świętami i sylwestrem! Jeżeli dzisiaj zamówisz to prawdopodobnie do świąt paczka dojdzie. Przypominam, jedyny słuszny kod KFD - swiadomytrening! :D
Czym jest NAC? Jak dawkować? O tym w dzisiejszym odcinku.

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 suplementy, NAC, KFD, suplementy na kaca, suplementy na sylwestra