Wspieraj projekt
Dzień dobry!

Sekcja PREMIUM powstała z myślą o osobach, które chcą edukować się jeszcze więcej i mieć dostęp do ekstra materiałów mojego autorstwa. W sekcji PREMIUM otrzymujesz dodatkowe odcinki podcastu, bonusowe filmy, omówienia ciekawych publikacji naukowych, kalkulatory treningowe i inne materiały edukacyjne!

Sekcja PREMIUM powstała jednocześnie dla osób, które cenią moją działalność i chcą wspierać projekt "Świadomy Trening". Jest mi bardzo miło, że moja twórczość jest dla Ciebie przydatna i jak to wielokrotnie mówiłem - największą nagrodą i motorem napędowym dla mnie jest sytuacja, gdy czegoś się u mie dowiadujesz lub w jakiś sposób Ci pomogłem żyć zdrowiej lub trenować lepiej!

Z wiadomych względów chcę wynagrodzić osoby, które postanowiły wesprzeć mnie finansowo i dlatego powstała właśnie sekcja PREMIUM na mojej stronie. Aby dołączyć do elitarnego grona osób wspierających projekt, zapraszam na mojego Patronite :)

Wspieraj projekt

Jeżeli dołączyłeś już do grona patronów i chcesz uzyskać dostęp - napisz do mnie pod adres kontakt@swiadomytrening.pl i podaj swoją nazwę konta na mojej stronie (w celach autentyfikacjyjnych wymagane jest aktywne konto na swiadomytrening.pl)