WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📊 83. Normy poziomu tkanki tłuszczowej
Opis odcinka:

Otyłość to choroba. Niedowaga również nie jest korzystna dla zdrowia, ale w dzisiejszych czasach to zdecydowanie z tą pierwszą mamy większy problem. Dobrobyt, wszystko pod nosem, jedzenie pod drzwi, siedzący tryb życia. To wszystko składa się na fakt, że odsetek osób z poziomem tkanki tłuszczowej ponad normą rośnie. I właśnie o tych normach oraz o tym jak określić swój poziom tkanki tłuszczowej sobie dzisiaj porozmawiamy.

Materiały do odcinka:
Normy poziomu tkanki tłuszczowej - https://swiadomytrening.pl/normyBF
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 odchudzanie, tkanka tłuszczowa, zdrowie, normy, normy poziomu tkanki tłuszczowej, ile powinienem ważyć, jak sprawdzić czy mam prawidłową wagę, jak sprawdzić czy nie jestem otyły, sprawdzanie poziomu tkanki tłuszczowej, jak określić poziom tkanki tłuszczowej, o czym mówi poziom tkanki tłuszczowej, normy BF, jaki procent tłuszczu jest okej