WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
❓ 70. "Czy wynik X kg przy wadze Y kg w wieku Z to dobry wynik?"
Opis odcinka:

Pytanie, które dostaje bardzo często, dlatego pomyślałem, że zasługuje na osobny podcast z odpowiedzią. Nie ukrywam, że wyrobiłem sobie już nawet standardową odpowiedź na to pytanie i zawsze jej używam. Usłyszysz ją oczywiście również w podcaście, ale posłuchasz też dlaczego nie warto się porównywać do kogokolwiek innego niż Ty sam sprzed pewnego czasu, a jeżeli już bardzo chciałbyś to zrobić to skąd wziąć odpowiednie wartości.

Materiały do odcinka:
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening siłowy, trening, siła, siłownia, wynik, waga, wiek, dobry wynik, poziom, poziom zaawansowania, cel, progres, do przodu