WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
❌ 69. Najczęstszy błąd początkujących pozbawiający ich efektów
Opis odcinka:

"Wynik na klacie stoi w miejscu, co robić", "od 2 miesięcy nie mogę sprogresować, jakieś porady?". Te i wiele pytań w ogromnej większości biorą się z jednego błędu treningowego, który całe szczęście jest łatwy (ale nie prosty) do wyeliminowania. Co to za błąd i dlaczego jest domeną początkujących oraz przede wszystkim - jak jemu zapobiec i naprawić jego skutki? O tym w dzisiejszym odcinku podcastu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening siłowy, ile ćwiczyć, najlepsze efekty, jak dużo ćwiczyć, siłownia, trening, wskazania treningowe, regeneracja, przetrenowanie, błędy treningowe, czego nie robić na siłowni