WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
🙊 63. Dlaczego DETOKS "działa"?
Opis odcinka:

Detoks często rzeczywiście działa i jest to fakt. Faktem jest również, że jego działanie niestety opiera się na nieco innych mechanizmach niż mogłoby się wydawać entuzjastom takowych drastycznych metod. Powtarzając zatem za tytułem - dlaczego detoks "działa" i dla czego znalazł się w tym pytaniu cudzysłów? O tym w dzisiejszym odcinku podcastu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 detoks, zdrowie, odchudzanie, wątroba, nerki, jak oczyścić organizm, oczyszczanie organizmu, toksyny, jak schudnąć, szybkie odchudzanie