WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
💦 5. Ile pić wody?
Opis odcinka:

Dzisiaj płynny i szeroki temat - woda. Składamy się w 70-80% z wody, a nawodnienie jest bardzo ważnym elementem zdrowego stylu życia. Jak to robić świadomie i z głową? Dowiesz się tego w tym podcascie. Dzisiaj podejmujemy temat ile pić wody. Konkretne wartości do zastosowania od razu!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 ile pić wody, nawodnienie, ile pić wody dziennie, odpowiednia ilość wody do picia, poziom nawodnienia, odpowiednia ilość wody przyjmowana dziennie, zdrowe spożycie wody, ile wody należy pić, picie wody, ile wody potrzebujesz