WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📅 45. Twój tydzień treningowy wcale nie musi...trwać 7 dni
Opis odcinka:

Jestem ciekawy, czy zastanawiałeś się kiedyś dlaczego planując treningi praktycznie zawsze zamykamy się w ramie jednego tygodnia. Jasne - jest to po prostu wygodne. W każdy poniedziałek wypada trening A, w każdą środę trening B i w każdy piątek trening C (dni jak moje podcasty, ale one za to zawsze różne :D).

Wraz z rozwojem wiedzy treningowej zaczęto stosować mikrocykle (czyli "tygodnie treningowe") trwające inną ilość dni niż 7. Dlaczego? Bo można czerpać z tego korzyści! Jakie? Czy w Twoim treningu zmiana na tej płaszczyźnie może pomóc trenować lepiej? O tym w dzisiejszym podcaście!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest mój kurs "Rozpisywanie planów treningowych". Znajdziesz tam ponad 14h konkretnych materiałów, które pozwolą Ci rozpisywać indywidualne i przede wszystkim SKUTECZNE plany treningowe.

Cykle treningowe, schematy rozwijania zdolności motorycznych, analiza przypadku, przykładowe plany, kontrola planu treningowego i wiele, wiele więcej.

Naprawdę kawał materiału, szczerze polecam!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/kursplany

 trening, plan treningowy, tydzień, siłownia, jak trenować, jak często trenować, ile treningów w tygodniu, wiedza treningowa, treningi