WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
📊 36. Nutri-Score pod lupą. Czy warto sugerować się kolorem na etykiecie?
Opis odcinka:

Nutri-Score to system klasyfikacji żywności. Bierze on pod uwagę pewne parametry produktów spożywczych i następnie na podstawie algorytmu wystawia mu jedną z ocen: A, B, C, D lub E. Wzbogacanie opakowań produktów spożywczych o skalę Nutro-Score staje się co raz popularniejsze. I z jednej strony oczywiście dobrze, jednak z drugiej (jak zawsze) ocenianie pojedynczych produktów, których przecież nie jemy pojedynczo a komponujemy w posiłkach jest obarczone potencjalnym ryzykiem. Jakim? Jak oblicza się Nutri-Score i jak go świadomie interpretować? O tym w dzisiejszym odcinku!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 nutriscore, nutri-score, system klasyfikacji żywności, porównywanie, jedzenie, dieta, odżywianie, wartości odżywcze, kalorie, warzywa, owoce, witaminy, zdrowe jedzenie, produkty spożywcze, skala jakości