WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
✒ 31. Tworzenie podcastów, bloga, kursów, książek - tylko dla wybranych?
Opis odcinka:

Gdyby ktoś mi powiedział 3 lata temu, że dzisiaj będę miał dwa kilkunastogodzinne pełnoprawne szkolenia treningowe, jedną książkę wydrukowaną, a drugą na ukończeniu, wicemistrzostwo świata w trójboju oraz parę innych sukcesów na koncie to bym powiedział..."o fajnie, biorę się zatem do pracy". Serio, nie mam zamiaru się przechwalać, tylko pokazać Ci, że pewność siebie i wiara we własną osobę jest naprawdę ważna!

Myślisz, że dzielenie się wiedzą, tworzenie szkoleń, pisanie książek i tym podobne aktywności są zarezerwowane dla wybrańców? Absolutnie nie. Każdy ma coś, czym może się podzielić z innymi i tylko od Ciebie zależy co z tą wiedzą zrobisz. Nie wierzysz? Posłuchaj dzisiejszego odcinka!

Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 świadomostki, dzielenie się wiedzą, pisanie książek, tworzenie kursów i szkoleń, pisanie książek, tworzenie kursów, tworzenie szkoleń, pisanie ebooków, tworzenie ebooków, jak wydać ebooka, self publishing, pisanie kursów i szkoleń, samodzielne wydawanie książki, rozwój osobisty, marka osobista, kursy online, e-learning, szkolenia online, tworzenie kursów online, tworzenie szkoleń online,