WSPIERAJ PODCAST
Dodatkowe podcasty, jeszcze więcej edukacji, rozdania suplementów, dostęp do zamkniętej społeczności. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowałem na PATRONITE
Wspieraj projekt
✨ 122. Cele noworoczne (i nie tylko) - 11 porad jak zrobić to z głową!
Opis odcinka:

Nowy Rok niebawem, ale nawet jeżeli słuchasz tego w każdym innym momencie to temat ustalania i REALIZACJI celów na pewno Ci się przyda. W tym odcinku podcastu poza oklepanym (ale skutecznym!) SMART'em wiele innych wskazówek, które będą pomocne przy planowaniu i realizacji celów noworocznych lub każdych innych!

Materiały do odcinka:
Odc. 1 - Nie masz czasu na trening? Sprawdźmy!: https://swiadomytrening.pl/p1
Odc. 115 - Jak zmotywować się do treningu?: https://swiadomytrening.pl/p115
Mała Wielka Firma - OKR: https://malawielkafirma.pl/409
Sponsor odcinka:
sponsor

Sponsorem odcinka jest moja książka "Świadome Odchudzanie". Znajdziesz w niej WSZYSTKIE potrzebne informacje na temat procesu utraty wagi. Dzięki wiedzy zawartej w książce nauczysz się skutecznie i samodzielnie przeprowadzać okres redukcji tkanki tłuszczowej, a przede wszystkim ZROZUMIESZ mechanizmy stojące za tym procesem.

Książka składa się z części teoretycznej i praktycznej, zatem wszystkie aspekty związane z utrzymaniem diety, czy nawyków również zostały poruszone w tej publikacji.

Naprawdę polecam, bo jest to KOMPLETNY poradnik dotyczący ODCHUDZANIA, który realnie pomoże przeprowadzić Ci zdrową i SKUTECZNĄ redukcję!

Szczegóły znajdziesz na
https://www.swiadomytrening.pl/ksiazka

 cele noworoczne, jak określić cele noworoczne, cele noworoczne z głową, określanie celów, metoda smart, mądre cele, jak dobrać cele, dobre cele, dobre cele noworoczne